o nás
Čo je archibox

ARCHibox.sk  je portál s primárnym zameraním na slovenskú architektúru. Bude vyobrazovať jej historický vývoj až po súčasnosť a prinášať ukážky z tvorby architektov,  ale aj študentov. Archibox.sk má ambíciu ukázať širokej verejnosti okrem realizácií architektonických návrhov aj štúdie, ktoré sa nikdy nerealizovali z rôznych dôvodov, alebo boli navrhované ako vízie do budúcnosti.

Keďže s architektúrou neodmysliteľne súvisí dizajn a s ním grafika, portál ARCHibox.sk, bude rovnako prinášať ukážky prác a informácie  aj z tejto oblasti.

 

ARCHibox.sk nemá kapacitne ani obsahovo limitovaný priestor a preto prináša neobmedzenú možnosť, architektom,dizajnérom, začínajúcim ateliérom,firmám a študentom prezentovať  svoju tvorbu.

 

ARCHibox.sk ponúka partnerstvo pri organizovaní súťaží, výstav, workshopov, prednášok....a rôznych iných podujatí na podporu architektúry, dizajnu a kultúry všeobecne.

 

ARCHIbox.sk má ambíciu zaradiť sa medzi najnavštevovanejšie portály s tématickým zameraním na architektúru a dizajn. Prinášaním ukážok zo súčasnej tvorby architektov a študentov, ale aj článkov o histórii architektúry na Slovensku, má v pláne dlhodobo budovať komplexnú online encyklopédiu............

 

 

Uverejňovanie tvorby je na portále ARCHIbox.sk bezplatné.

ARCHIbox.sk si vyhradzuje právo akýkoľvek príspevok bez udania dôvodu neuverejniť.